Poznaj misju

 

 

O MARCE

Misju.pl to marka galanteryjna, która powstała z marzeń o własnej firmie i zamiłowania do oryginalnych, dobrej jakości dodatków. Nie jesteśmy dużą firmą, tak po prawdzie to jesteśmy małą manufakturą, ale za to z sercem pełnym pasji i głową pełną pomysłów. Oferujemy Państwu różnego rodzaju szale, chusty i apaszki, mniejsze i większe, we wzory i jednolite. Z pewnością jednak stawiamy na ponadczasową klasykę, bo w tej ja sama czuję się najlepiej, oferując unikatowe i niepowtarzalne modele tworzone najczęściej w krótkich seriach. 

Szyjemy w Polsce, wspierając lokalnych twórców, z najwyższej jakości światowych tkanin. Wszystkie tkaniny wybieram osobiście, aby mieć pewność, że są zgodne z estetyką którą chciałabym oferować moim Klientom.

Szczególnej uwadze polecam tkaniny sygnowane, są to tkaniny produkowane na specjalne zamówienie największych, światowych domów mody. Wyjątkowe wzornictwo i ograniczona dostępność czynią je prestiżowymi wśród tkanin. Szansa, że uszyte z nich szale i apaszki wrócą ponownie do sprzedaży, jest niewielka. 

przyszłości planujemy poszerzać nasz asortyment galanteryjny, jako małą zapowiedź proszę traktować ofertę nakryć głowy. Kapelusze dostępne w naszej ofercie produkowane są przez polską manufakturę, ręcznie, z zachowaniem tradycyjnej technologii. 

 

DLA KOGO TWORZYMY / DLA KOGO JEST MISJU.PL

Dla osób które wiedzą, że „Diabeł tkwi w szczegółach”. Mają świadomość, że niepozorny dodatek potrafi zbudować oryginalną stylizację i nadać jej charakteru. Cenią jakość produktów i elegancki sznyt, ale jednocześnie wygodę stroju dnia codziennego.

 

SKĄD NAZWA?

Nazwę misju.pl wymyśliła moja Mama jako wariację słowa "Misiu", bo tak do mnie mówi do dziś. Stąd ze słowa Misiu, powstało Misju.pl. A ja mam do tej nazwy ogromny stosunek emocjonalny.

 

Dziękuję za zakupy i możliwość realizowania moich pasji.

Katarzyna Babiarczuk, założycielka misju.pl wraz z zespołem współpracującym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl